آموزش خرید ساک لوازم نوزاد و کیف لوازم به صورت اینترنتی

این وبلاگ به معرفی انواع ساک لوازم نوزاد و کیف وسایل نوزاد خواهد پرداخت

آموزش خرید ساک لوازم نوزاد و کیف لوازم به صورت اینترنتی

این وبلاگ به معرفی انواع ساک لوازم نوزاد و کیف وسایل نوزاد خواهد پرداخت

یکی از محصولات بسیار مهمی که مادران و خانواده ها در هنگام خرید سیسمونی نوزاد به آن توجه میکنند ساک لوازم نوزاد . این محصول با عنوان های دیگری مانند کیف لوازم نوزاد نیز معرفی میشود که مادران میتوانند وسایل ضروری نوزاد را داخل آن قرار بدهند خوشبختانه امروزه میتوان این محصول را از فروشگاه های اینترنتی و معتبر خریداری کرد .

کلمات کلیدی
بایگانی

۳ مطلب در آذر ۱۳۹۸ ثبت شده است

یک کیف پوشک مناسب را انتخاب کنید. نوع کیف پوشک مورد استفاده شما به آنچه انتظار دارید بستگی دارد. برای سفرهای کوتاه مدت از هر ساعت از نیم ساعت تا چند ساعت ، یک کیسه کوچکتر خوب خواهد بود. اما برای سفرهای طولانی تر ، از جمله سفر با ماشین ، کمپینگ و بازدید از قوانین داخلی ، یک کیف بزرگتر ضروری است. هنگام خرید یک کیسه پوشک ، ویژگی های زیر را بررسی کنید:
جیب های آسان برای دسترسی ، تعداد زیادی از آنها برای موارد مختلف
برای گرم نگه داشتن مواد غذایی و نوشیدن جیب های گرمایشی ، گرم شده و گرم است
محفظه مخصوص پوشک و تغییر تشک
دستگیره یا تسمه های راحت برای حمل یا پوشیدن - کیف موجود در فروشگاه را امتحان کنید تا احساس خوبی برای شما داشته باشد یا خیر
امکان جابجایی بر روی کالسکه یا کالسکه - این باعث می شود وزنی از شما خارج شود و دسترسی به آن آسان شود.
مناسب زیبایی شناسی شما. مطمئناً مهمترین ویژگی نیست ، اما لوازم جانبی مد است. اگر دوست دارید کیسه پوشک شما به نظر برسد ، خوشحال تر خواهید بود.
ممکن است آقایان ترجیح دهند دور یک کیف پوشک که بسیار زنانه است ، چسبان ندهند: گلدار ، صورتی روشن ، مزین به "شاهزاده خانم" و غیره. تعداد زیادی کیسه پوشک با الگوی خنثی جنسیت یا مواد جامد ساده که کاملاً مردانه به نظر می رسند وجود دارد.
بسیاری از والدین کیف های پوشک را مانند کوله پشتی یا کیف پیک ترجیح می دهند.
تصویر با عنوان P1020318_167.JPG
2
انبار غذا را نگه دارید. اگر شما شیرده نیستید ، (و اغلب حتی اگر شما هم هستید) همیشه مواد غذایی و نوشیدنی ها باید بسته بندی شوند. در بیشتر مواقع ، یک جیب دایره ای در قسمت جلوی کیف وجود دارد تا بطری را در آن قرار دهد (اول لبه پایین ؛ بنابراین قسمت نوک سینه به صورت قائم می ماند). اگر در حال تغذیه بطری هستید ، از یک ظرف مسافرتی استفاده کنید که هر مقدار پودر را تقسیم کرده و بطری های اندازه آب یا آب سفره خود را نیز اختصاص دهد. اگر کودک شما در مواد جامد است ، شیشه های مسافرتی کوچک را انتخاب کنید که می توانید پس از اتمام آن را بیرون بریزید. شیر مادر باید برای مسافرت یک روز مقداری شیر بیان کند یا به این ترتیب که بطری را خسته نمی کند و در حال تغذیه است (مانند آنچه که باید بعد از یک یا دو ماه طبیعی باشد) زحمت بکشید.

برای تهیه مقداری پوشک و بخش کمی از لوازم پوشک آماده باشید. پوشاندن پوشک برای نگهداری در یک کیف پوشک ضروری است. اگرچه مقدار پوشک مورد نیاز شما به نوع پوشک بستگی ندارد ، اما طول سفر عامل بزرگی خواهد بود. برای سفرهای طولانی تر ممکن است نیاز به پوشک چندین پوشک داشته باشید و فقط برای سفرهای کوتاهتر فقط یک زن و شوهر پوشک دارید. برای هر ساعتی که قصد خارج شدن دارید ، حداقل یک پوشک داشته باشید. همچنین ، سعی کنید یک بسته مسافرتی از دستمال مرطوب و همچنین یک لوله از کرم راش پوشک (مانند Desitin) داخل یک کیف قابل بسته شدن مجدد Ziploc بگیرید. در بیشتر مواقع ، می توانید این پوشک را از یک طرف کیسه شروع کرده و قسمت باقیمانده کیسه را لایه برداری کنید ، یا این موارد را روی کیسه خارجی ثانویه بسته بندی کنید (در صورت وجود). برای والدین پوشاک پوشک آماده باشید که یک ست اضافی یا دو عدد پوشک پوشک را همراه خود ببرید که می توانید در کیف Ziploc حاوی کرم راش پوشک و دستمال مرطوب بچه گنجانده شده یا روی بندهای بازو گیر کنید.
اگر در خارج از کیف یک جیب اندازه متوسط ​​وجود دارد ، یک پوشک یا دو را در آنجا بچسبانید تا در ابتدا چنگ بزنید ، سپس در صورت لزوم پوشک را از کیسه بگیرید.
اگر پوشک و غذای کودک را در کیف پوشک خود نگه دارید ، حتماً پوشک تمیز را بهداشتی نگه دارید. آنها را درون یک کیسه بزرگ و بزرگتر Ziploc قرار دهید. به علاوه ، اگر فقط یک پوشک در داخل کیف باشد ، هر Ziploc را می توانید به عنوان یک کیسه "کثیف" استفاده کنید و پوشک استفاده شده را نگه دارید. پوشک را می توان داخل محفظه اصلی کیف جمع کرد

یک تشک تغییر پوشک را درون کیسه ، و همچنین یک ست یا دو لباس قرار دهید. این حتی می تواند در طول محفظه اصلی کیف پخش شود. خوب است که در مواقعی که سرویس بهداشتی در آن وجود ندارد ، یک پد تعویض (یکبار مصرف یا پلاستیک) داشته باشید. در بعضی از رستوران ها ایستگاه تعویض کودک وجود نخواهد داشت (جدول تعویض پلاستیک که معمولاً روی دیوار نصب می شود). داشتن برنامه خود بهتر از حدس زدن موجود بودن یا نبودن آن است.
تصویر با عنوان P1020321_831.JPG
5
ملزومات بهداشتی را در کیف نگه دارید. از جیب های جانبی یا محفظه های کوچک برای داروها ، شماره تلفن های اضطراری و غیره استفاده کنید. یک لوله ژل دندانپزشکی (Oragel® یا مشابه) یا یک حلقه دندانپزشکی و Tylenol® شیرخوار (تسکین درد برای نوزادان) اضافه کنید - این هر دو مورد عالی هستند. بگذارید توی کیف سرانجام ، بعضی از بافت ها همیشه دستی در کیف دارند. برای کودکان بزرگتر ممکن است بخواهید یک لوله از کرم ضد عفونی کننده (مانند Neosporin) و برخی از نوارهای چسب (Band-Aids) را به وسایل ضروری مورد استفاده اضافه کنید.
6
بسته برای آب و هوا. روتختی اضافی روی دست داشته باشید و در داخل کیف پوشک قرار دهید. اگرچه بیشتر والدین برای سفرهای خنکتر و حتی برای برخی از سفرها ، پتو را به سبک پتو دریافت می کنند و حتی ممکن است برای کودک بسیار سرد باشد اما فقط برای لایه لباس آنها خیلی گرم است ، اما بسیاری از والدین سعی می کنند شرایط آب و هوایی را تهیه کنند. یک پتو با اندازه مناسب برای یک محیط خنک مناسب است.

مقداری لباس از جمله برخی جوراب های راحت و یک کلاه کودک را بسته بندی کنید تا قسمت های حساس را گرم و دنج نگه دارید. لباس باید تاشو باشد - هرکدام به طور جداگانه. شما همچنین ممکن است بخواهید یک پیراهن یا ژاکت اضافی را فقط برای مواقعی که هوا به شدت تغییر می کند ، نگه دارید. نیازی به بسته بندی این موارد نیست. اگر فقط برای پیاده روی در پارک باشد ، احتمالاً نیازی به بسته بندی لباس ندارید. با این وجود ، منبع دوم کاپشن ها را بسته نکنید (مگر اینکه کاپشن ها نازک باشند ، اما این می تواند به معنای هوای بهار باشد.)
به دنبال آوردن منابع تغذیه ای اضافی باشید. بیایید با آن روبرو شویم: نوزادان غذای دلپذیر هستند. همراه داشتن یک قوطی یا دو قطعه برای زمان تغذیه بسیار عالی است.
تصویر با عنوان P1020322_672.JPG
8
کودک خود را سرگرم کنید. یک اسباب بازی یا دو و یک کتاب جلد سخت دلخواه را بیاورید. هرچه اسباب بازی کوچکتر باشد ، بهتر است ، اگر بتوانید ، اسباب بازی های مخمل خواب دار مورد علاقه خود را به خاطر بسپارید ، مگر اینکه شما قصد طولانی برای رفتن ندارید.
اگر معمولاً بچه های خود را با اسباب بازی های زیاد سرگرم نمی کنید در اتومبیل ، پستانک را بسته بندی کنید. پستانداران را می توان داخل یک کیسه Ziploc که می تواند روی جیب خارجی که برای پوشک استفاده نمی شود نگه داشته شود. اگر نقاط خالی کافی در کیف وجود ندارد ، لازم است یک پوشک پوشک را دور حلقه بزنید و سپس در زیر بازوی کیف قرار دهید تا بتوانید سریعاً فقط یک مورد را بگیرید.

دستمال مرطوب و ژل را بیاورید. اینها را درون کیسه قابل بسته شدن مجدد پلاستیکی مخصوص خود قرار دهید که می توانید درون یک جیب ثانویه یا در قسمت دوم محفظه اصلی کیف داخل کیف پوشک قرار دهید. ژل ضدعفونی کننده دست ضد باکتریایی در مواقعی که سینک در آن نزدیکی وجود ندارد می تواند نجات دهنده باشد. دستمال های بهداشتی یا ضد باکتری می توانند به تمیز کردن صندوق غذاخوری رستوران ، دسته ماشین بقالی یا میز تعویض دستشویی که در آن قصد تغییر پوشک کودک دارید ، کمک کنند.
تصویری با عنوان شمع کیسه ای مجنون
10
کیسه های پلاستیکی اضافی را بسته بندی کنید. چه یک کیسه مواد غذایی مورد استفاده مجدد ، یا یک کیف قفل فوری ، به این کیسه های یدکی مرتباً برای قرار دادن لباسهای کثیف و لباس های داخل بدن یا یک پوشک خیس نیاز دارید. فراموش نکنید که هر زمان که قصد دارید از بین برود ، این وسایل را فراموش نکنید و هر بار که خانه را ترک می کنید با کیف پوشک و کودک در دست بگیرید ، حتما انبار کنید. Ziplocs یک انتخاب عالی نیست؛ این کیف ها هرگز نباید گزینه ای نزدیک به مواد بهداشتی باشد ، زیرا آنها به زودی پس از چرخش استفاده می شوند و برای پیدا کردن یک سطل آشغال ، دور ریخته می شوند.
11
به خودتان معالجه کنید. برای خودتان کمی میان وعده بسته بندی کنید ، کیف پول خود را رها کنید و هر چیز دیگری که شما را در سفر خود خوشحال خواهد کرد ، مانند یک رمان مورد علاقه ، یا یک یادداشت برای نوشتن شعرها و رها کردن آنها در بالای کیف پوشک. دوربینی را بگیرید (که می توانید آن را به آرامی بالای لباسی که گرفتید قرار دهید) درست در صورت مشاهده چیزی که دوست دارید از آن عکس بگیرید ، به خصوص کودک شما کاری زیبا انجام می دهد.

راهنمای ULTIMATE بهترین کیسه پوشک کوله پشتی مخصوص کودک شما (2018)
- بهترین راهنمای خرید کوله پشتی کیسه ای پوشک و بهترین نظرات کیف کوله پشتی پوشک -

والدین می توانند یک نعمت سخت باشند! و آخرین موردی که می خواهیم هنگام سبقت گرفتن و زهکشی این باشد که مجبور شویم با یک کیف پوشک غیر کاربردی مبارزه کنیم!

_______________________

پیدا کردن کوله پشتی مناسب نوزاد ، می تواند یک کار بزرگ و هولناک باشد!

_______________________

اما اگر بتوانید متناسب با آن بیابید ، در طی سالهای بعد ناامیدی زیادی را برطرف خواهید کرد! ما در اینجا هستیم تا ساعت تحقیق را برای شما انجام دهیم. به شما امکان می دهد کوله پشتی مناسب پوشک بچه را انتخاب کنید!

در راهنمای نهایی ما با راهنمای خریداران به شما کمک خواهیم کرد تا مراقب باشید ، جداول مقایسه و بررسی مختصر را به منظور کمک به شما در انتخاب بهترین کیف پوشک کوله پشتی 2018 ارائه دهیم.

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۰۲ آذر ۹۸ ، ۱۹:۴۹
محمدرضا رازقی

آموزش دوخت ساک وسایل کودک و نوزاد

شنبه, ۲ آذر ۱۳۹۸، ۰۷:۴۵ ب.ظ

یک میلیون لیست آنلاین وجود دارد که ادعا می کنند "کیف های پوشک شیک" را برای مامان شیک و جذاب ارائه می دهند. این چیزی است که من باید در مورد آن بگویم: برای اعتیاد به مواد مخدره سقوط نکنید. کیف های پوشک شیک و شیک را که بیشتر آنها شبیه به کیف دستی آلی مک مک هستند از یک کیف عملی اما نه شرم آور برای کشیدن 16 صندوق ساندویچی ماهی طلایی - حرکت کنید. از لحاظ کاربردی ، آنها آشغال هستند. بندهای لاغر زیادی پیدا خواهید کرد که به گونه ای طراحی شده اند که فقط در عمق تیغه شانه شما حفر شوند تا آنها به نوعی سوختگی را ترک کنند. یا ممکن است آنها حفره های داخلی خمیازه زیادی داشته باشند ، که در آن تعداد زیادی از اسباب بازی های حیاتی کودک آرام آرام از بین می روند. یا بدتر از همه ، آنها از چرم ساخته شده اند ، که شیر را سوزانده و مانند اسفنجی بسیار گران قیمت استفراغ می کند.

در حدود هشتمین ماه بارداری من ، آن را به جستجوی واگذار کردم و تمام گله های دخترم را به یک لباس چرمی مشکی قدیمی ماداول ریختم. در واقع این سوراخی بود از آنجا که هیچ خرده خرده ای برنگشته است. این کار را انجام داد ، اما با احتیاط.

سپس متوجه شدم که تعداد کمی از پرستار بچه ها در واشنگتن ، D.C. ، محل بازی ما همه کوله پشتی یکسان ورزشی بودند (البته در سایه های مختلف). همه آنها متعصب در مورد کیف بودند و مرا تحت فشار قرار دادند تا فقط به آمازون نگاه کنم. ببین و ببین ، آن کوله پشتی جواب 30 دلار برای نیازهای والدین است.

کیف پوشک Land همه صندوق ها را چک می کند. بسیار سبک وزن است ، بسیار مهم است زیرا می خواهید کیسه های میوه ، میله های گرانولو و بسته های پاک شده را به آرامی اضافه کنید و به ندرت چیزی از آن خارج خواهید شد. این یک کوله پشتی است ، بنابراین شما نیازی به بازی بازی wobbly برای تلاش برای متعادل کردن وزن کیف با وزن یک کودک 15 ماهه که می توانید از زمین بازی به خانه بروید ، نیست اما واقعاً ترجیح می دهم که اینطور نباشد. آستر ضد آب است ، بنابراین لکه های شیر به نمونه های پروبیوتیکی در پایین تبدیل نمی شوند. یک کیسه زیپ عایق بطری ها را خنک نگه می دارد. تعداد زیادی جیب جانبی کشش باعث می شود تا تب و تاب شما در هم نباشد. قسمت بالایی باز می شود ، اما اجازه نمی دهد هیچ چیزی بیرون بیفتد. یک کف محکم هنگام قرار دادن آن ، کیسه را به حالت ایستاده نگه می دارد.

و از همه ویژگی های مورد علاقه من ، باز کردن زیرپوش هوشمندانه طراحی شده در کنار کوله پشتی است ، به این معنی که شما می توانید بدون حفر کردن وحشی و پرتاب وسایل اضافی بر روی پیاده رو در یک شیدایی به طور مستقیم به پایین برسید. (نه این که من از تجربه شخصی صحبت می کنم.)

از نظر زیبایی شناسی ، کیف لندن تا حدودی مشتق Fjällräven است - و منظورم این است که به بهترین وجه ممکن. طراحی تمیز و ساده است و فقط آن برچسب کوچک در قسمت جلوی آن (که می توانید مانند قلم های قلاب دوزی با قیچی قلاب بزنید) برای شناسایی آن به عنوان چرخ دنده کودک است. و از همه مهمتر ، این در یک تن رنگ های تحریک کننده است.

امیدواریم محصولاتی را که توصیه می کنیم دوست داشته باشید! فقط می دانید ، BuzzFeed ممکن است سهم فروش یا جبران خسارت دیگری را از لینک های این صفحه جمع کند. اوه ، و FYI - قیمت دقیق است و از زمان انتشار ، موجودی آن در انبار است.

1. یک کیف چرمی وگان زیبا با جیب قابل تغییر ، تسمه های قابل تنظیم و دسته بالا برای آسان قرار گرفتن.

این کیف دارای 9 جیب ، از جمله یک محفظه اصلی بزرگ و جیب قابل تعویض است که می تواند یک تبلت یا لپ تاپ را نیز تا 15 نگه دارد ».

نویدبخش بررسی: "من خیلی خوشحالم که این کیف را خریدم. من به دنبال کیف پوشک کوله پشتی بودم که شیک باشد و چشم پوشی از کیف کودک آشکار نباشد. این ابعاد عالی و مناسب برای همه چیزهایی است که شما همیشه به کودک خود نیاز دارید. تسمه های چرخ دستی بسیار مناسب هستند. هر بار که از آن استفاده کردم تعارف می کنم. خیلی خوشحالم از این خرید! "- ماتو گرین

آن را از آمازون با قیمت 79.99 دلار دریافت کنید + (در پنج رنگ موجود است).

2. یک کیسه پنبه ای راه راه حتماً ضمن ارائه لمس سبک سبک دریایی ، همه چیز مورد نیاز خود را نگه می دارد.

amazon.com
این کیف با دو جیب خارجی مناسب برای وسایل مرطوب ، یک پد متغیر مطابقت و تسمه های چرخ دستی مناسب است.

نویدبخش بررسی: "من یک کیف پوشک ارزان اما ناز می خواستم ، و این یکی عالی است. به اندازه سایر کیف هایی که من داشته ام نیست ، اما برای تأمین نیازها فضای زیادی دارد. بسیار سبک است. و این واقعیت که می تواند یک کیسه متقاطع بدن باشد بسیار خوب است. من طرفدار کیف های پوشک نیستم که فقط روی شانه می لغزد. مدیریت آنها با دو نوزاد دشوار است. جیب های جانبی برای نگه داشتن بطری ها نیز یک مزیت است. »- کارولین

۳- یک کیف بسته شده فشرده اما آهسته و فشرده ، دارای یک شبح مدرن و چندین جیب ، بنابراین عدم وجود فضای ذخیره سازی مسئله ای نخواهد بود.

bit.ly
این کیف همراه با جیب های داخلی و جیب گوشی های هوشمند ، یک بالشتک متغیر و تسمه های تندرستی مطابقت دارد.


نویدبخش بررسی: "من این کیف را دوست دارم! طراحی برای من عالی است. چندین جیب در داخل وجود دارد تا تمام وسایل ضروری کودک من را مرتب نگه دارم و همچنین یک نقطه برای چیزهای خودم که به طور روزانه به آنها می پردازم. حتی با یک پد تعویض برای کودک همراه است! کیف به خوبی ساخته شده است ، از ساختاری عالی و زیپ آسان برخوردار است. من این را به عنوان هدیه دریافت کردم و از آن بسیار راضی هستم! من این کیف را به دوستان و خانواده ام توصیه می کنم که به دنبال یک کیف پوشک شیک و حمل آسان باشند که به عنوان یک کیف پول دو برابر شود. "—Kky7cs

آن را از Nordstrom با قیمت 75 دلار دریافت کنید.

4- کیف بوم که با تسمه های راه راه و لهجه های چرمی قهوه ای زیبا نمایش را به سرقت می برد.

amazon.com
این کیف شامل یک پد متغیر ، تسمه های پرسه زن و 10 جیب فضای ذخیره سازی بزرگ است.

نویدبخش بررسی: "من این را برای هدیه دوش کودک خریداری کردم و دامادم آن را دوست دارد! او عاشق چقدر جادار و چگونگی سازماندهی همه چیز است. او به اندازه کافی برای نیازهای نوزاد و وسایل 3 ساله اش اتاق کافی دارد. و بسیار شیک است! "

آن را از آمازون با قیمت 49.90 دلار دریافت کنید (به رنگ خاکستری و آبی دریایی).

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۰۲ آذر ۹۸ ، ۱۹:۴۵
محمدرضا رازقی

وسایل ضروری کودک زیادی وجود دارد که هر وقت کودک خود را در جایی  ساک لوازم نوزاد ایرانی  ساک لوازم نوزاد کالرلند به دنیا آوردید باید آنها را حمل کنید. داشتن کیسه پوشک به شما کمک می کند تا وسایل کودک تان منظم تر شود. این کیف در ابتدا برای ذخیره پوشک طراحی شده بود ، با این حال ، بیشتر کیف ها فضای بیش از حد کافی را در اختیار شما قرار می دهند تا بتوانید محصولات و لوازم جانبی کودک را قرار دهید.گذشته از پوشک ، شما می توانید همه چیز را در آن قرار دهید مانند بطری های تغذیه ای ، داروها ، لباس کودک ، اسباب بازی ها ، دستگاه های پستانک و هر چیز دیگری که کودک شما در خانه خود احتیاج داردساک لوازم نوزاد دوقلو  ساک نوزاد دیجی کالا  . شما فقط می توانید خود را با استفاده از یک کیف معمولی و بدون جیب یا سازمان دهنده تصور کنید.در حال حاضر ، کیف های پوشک شیک تر به نظر می رسند که انواع مادران را تعریف می کنند. می توانید طیف گسترده ای از کیف های نوزادان با سبک ها و رنگ های مختلف را پیدا کنید. اگر یک مادر مد روز هستید ، می توانید یک کیسه شیک و شیک را نیز خریداری کنید.

 

کیسه پوشک سنتی حجیم است و دارای چند جیب در اندازه های مختلف در طرفین است و از پلاستیک ساخته شده است که قصد دارد ضد آب باشد. بیشتر آنها برای نوزادان دارای رنگ و طرح هستند و بسیار جذاب نیستند. امروزه حتی می توانید کیسه های ساخته شده از موادی مانند میکرو فیبر و ترکیبی از توت و چرم را پیدا کنید.

هنگام خرید کیف پوشک ، یکی از آنها را با فضای بزرگ انتخاب کنید تا بتوانید تمام وسایل کودک خود را در آن قرار دهید. همچنین ایده خوبی است که یکی از جیب ها و سازمان دهنده های زیادی را در داخل خود بدست آورید تا موارد شما با هم مخلوط نشوند.

همچنین باید هزینه این کیف را که می خواهید خریداری کنید در نظر بگیرید. بسته به نوع طراحی ، اندازه ، مارک تجاری و ماده ای که از آن ساخته شده است ، قیمت کیف ها از پایین تا خیلی زیاد متفاوت است. اگر قصد استفاده از آن را اغلب و مدت زمان طولانی دارید ، ارزش آن را دارد که کالایی خریداری کنید که دوام داشته باشد حتی اگر نسبت به سایرین گران تر باشد.

کیسه های پوشک نیز به همان اندازه پوشک مهم هستند. این یک راه حل مناسب برای والدین شلوغ است کیف لوازم نوزاد کالرلند  ساک لوازم نوزاد ارزان زیرا والدین را از حمل بسیاری از کیسه ها در هنگام بیرون آوردن کودک از خانه می تواند.

می خواهید منبع دانش بیشتری داشته باشید؟ 

وقتی برای اولین بار مادر می شوید ، به نظر می رسد که کل سفارشات جهانی شما با یک سری مبادله تغییر می کند: لباس زیر برای لباس زیر بیمارستان و سینه بندهای پرستاری معامله می شود ، رمان ها برای کتاب های هیئت مدیره کنار گذاشته می شوند ساک لوازم نوزاد ایرانی  ساک لوازم نوزاد کالرلند و خواب جایگزین آن می شود. نه و مطمئناً ، کیف دستی شما بیش از حد تعویض کیسه پوشک می شود - این فقط کالاهای مورد نیاز شما نیست که دیگر بخواهید دور آن بچرخید.

خوشبختانه ، پیدا کردن بهترین کیف پوشک برای سبک زندگی جدید شما نیازی به احساس یک بحران هویت کامل ندارد. گزینه های زیادی نه تنها به اندازه کافی شیک هستند که شما از حمل آنها خجالت نخواهید داشت ، بلکه به عملکردی که نیازهای شما و کودک شما را برآورده می کند ، می پردازید. در حالی که تعداد زیادی جیب داخلی برای خراشیدن لباس های اضافی ، پوشک ، دستمال و اسباب بازی ها داده شده است ، برخی از کیسه های پوشک اکنون حتی به یک پد تعویض مجهز شده اند ، در حالی که برخی دیگر شامل جیب های عایق بندی شده برای نگهداری بطری هستند.

از دیگر ویژگی های قابل توجه برای جستجوی این موارد می توان به جیب های جادار که به اندازه کافی بزرگ باشد برای تنظیم iPad یا لپ تاپ شما ، درج های قابل جابجایی که برای وسایل مادر استفاده می شود (کلیدهای فکر ، مومیایی کردن لب ، محصولات زنانه و غیره) و تسمه های تبدیل استفاده کرد تا بتوانید کیف را به عنوان کوله پشتی ، نوک انگشت یا پرتاب آن را بر روی پرسه زن خود قرار دهید.

به عبارت دیگر ، کیف پول معمولی شما وقتی در برابر این گزینش های بلند جمع می شود شانس ندارد. و هنگامی که شما از احساس هراس از ریشه کن کردن یک پرتگاه بی انتها برای تلفن همراه خود خلاص شوید ، به جرات می گویم شما ممکن است هرگز به عقب نگاه نکنید؟

ماموریت ما در SheKnows قدرت و الهام بخشیدن به زنان است و ما فقط محصولاتی را در اختیار شما قرار می دهیم که فکر می کنیم شما به همان اندازه دوست خواهید داشت. لطفاً توجه داشته باشید که اگر با کلیک روی پیوندی در این داستان ، چیزی بخرید ، ممکن است یک کمیسیون کوچک از فروش دریافت کنیم.

1. کوله پشتی پوشک مدرن Ruvalino
کوله پشتی پوشک مدرن رووالینو اندازه یک کوله پشتی معمولی است ، اما دارای جیب های دستی در هر نقطه ممکن قابل تصور و سپس برخی از آنها است. با داشتن دو محفظه بزرگ زیپ و 16 جیب - یکی از آنها برای لپ تاپ ها - هرگز تلاش نخواهید کرد که لوازم مورد نیاز خود و کودک خود را متناسب با آن قرار دهید.

ما به خصوص عاشق این هستیم که قسمت پایین کیف دارای دو کیسه عایق است که می تواند بطری های تا هفت اینچ را نگه داشته باشد. علاوه بر این ، این کیف پوشک در شش رنگ (خاکستری ، سبز سبز ارتش ، مشکی ، خاکستری تیره ، آبی دریایی ، و یک چاپ گل سرگرم کننده) عرضه می شود و همچنین قابل تبدیل است ، بنابراین می توان از آن به عنوان کوله پشتی ، کیف دستی ، یا کیف آویز استفاده کرد. بسته به آنچه که برای شما راحت تر است ، قدم زدن است.

2. کوله پشتی پوشک HaloVa
این کیف پوشک از HaloVa تمام اصول اولیه را پوشش می دهد ، اما این کار را با اختیار انجام می دهد. به عنوان مثال ، جیب اول حاوی سه جیب عایق کامپوزیت چند لایه برای خنک نگه داشتن بطری ها است ، در حالی که یکی از دو جیب جانبی آن به عنوان یک دستگاه پخش کننده بافت دو برابر می شود.

علاوه بر این ، کیف پوشک به گونه‌ای طراحی شده است که محصولی را برای تهیه لباس خیس اختصاص داده است و اگر قسمت اصلی کوله پشتی را از آن جدا نکنید ، پنج جیب داخلی برای لباس ، اسباب بازی و موارد دیگر پیدا خواهید کرد. طرفدار صورتی روشن نیست؟ جای نگرانی نیست: 13 رنگ دیگر برای انتخاب وجود دارد.

 

کوله پشتی کیف کیسه ای Halova
تصویر: آمازون.
خرید:
کوله پشتی پوشک HaloVa
26.99 دلار
آن را بخر
  
۳ Skip کیف پوشک را امضا کنید
برای یک سبک سنتی بیشتر ، کیف پوشک پیام رسان Skip Hop برخی از توقف های بسیار مهم را از بین می برد. برای یک چیز ، یک تابلو تعویض سازگار را شامل می شود ، بنابراین نیازی نیست که در مورد قرار گرفتن سطح تمیز در فضاهای عمومی نگران باشید. در مجموع 10 جیب نیز پیدا خواهید کرد که شامل نگهدارنده بطری های مش ، جیب جلوی جلویی و یک جیب فناوری دسترسی آسان برای دستگاه های شما هستند.

این کیف همچنین قابل شستشوی ماشین است که اولین باری است که منفجر پوشک را در خارج از خانه تجربه می کنید. و در آخر اینکه ، Duo Signature دارای کلیپ های شاتل ثبت شده ای Hop Hop است که کیسه های بالای شانه را در عرض چند ثانیه به کیسه پرسه زن تبدیل می کنند.

4. کیسه پوشک SoHo Deisgns Grand Station
شما هرگز یک مجموعه کامل تر از این کیسه پوشک هفت تکه از SoHo Designs پیدا نخواهید کرد. در چهار الگوی موجود (همه اینها با پالت های رنگی خنثی) ، این بسته کیسه ای پوشک شامل یک کیف دستی شخصی ، تعویض پد ، کیف های سازمان دهنده و لوازم جانبی ، کیسه بطری عایق بندی شده و بندهایی برای تبدیل سریع و آسان شانه به ماشین با استفاده از ماشین در هنگام حمل بدن است. از وزن همه آن شروع به درد می کند.

پارچه های چند لایه ضد آب و مقاوم در برابر لکه هستند ، اما برای لکه های کیف لوازم نوزاد کالرلند  ساک لوازم نوزاد ارزان سخت که به راحتی از بین نمی روند ، احساس راحتی کنید که این اجزا را با آب سرد به ماشین لباسشویی بریزید و آویزان کنید تا خشک شود. همچنین به اندازه کافی جادار است که می تواند پمپ های ساک لوازم نوزاد ایرانی  ساک لوازم نوزاد کالرلند پستان را ذخیره کند ، و جیب های کوچک برای سازماندهی یکپارچه در کل موجود است.

این کیف بزرگ پوشک تضمین می کند که هیچ کس دیگر هدف اصلی کیف را نمی داند.

این ویژگی های بسیاری از جمله دارد

جیب ضد سرقت
جیب ضد آب زیپ
بند شانه خالی
کشنده با کیفیت بالا
دست و پنجه نرم فلزی نفیس
پارچه مقاوم در برابر آب
دسترسی آسان به تمام متعلقات شما را فراهم می کند
به راحتی می توان بدون هیچ قلاب پرسه زن به یک پرسه زن وصل کرد
به رنگ مشکی و خاکستری موجود است.

2. کیسه پوشک بزرگ مخصوص زایمان
ظرفیت بزرگ زایمان-یونیکس - پوشک-کوله پشتی-امی و گل رز

این کیسه پوشک با ظرفیت بزرگ چند منظوره از فیبر نایلون جاکارد تازه با کیفیت عالی تهیه شده است. این کیف همراه با اسفنج ساندویچ نرم و تنفس نرم است که با مهندسی بدن انسان مطابقت دارد.

این کیف دستی مادری دارای 10 جیب است

جیب جلو
جیب های جانبی
داخل جیب دستمال مرطوب
بطری های تغذیه ای
لباس ها
لپ تاپ
تغییر پوشک
در سایه های خاکستری ، ذغال سنگ ، بورگوندی ، فیروزه ای و گل رز موجود است.

3. کیسه پوشک یونیکس دو لایه Evan
evan-double-layer-unisex-پوشک-کیف-کوله پشتی-امی و گل رز

کیف پوشک دو لایه Evan یک انتخاب برتر برای پدران است. این  کیف لوازم نوزاد کالرلند  ساک لوازم نوزاد ارزانکوله پشتی با تمام قابلیت های یک کیف پوشک است.

این ویژگی ها شامل

جیب لوازم کوچک
نگهدارنده کلید
جیب بطری عایق
جیب های الاستیک
کوسن نرم و تنفس
جیب ضد سرقت
بند کالسکه قابل جدا شدن
دسته راحت
کشنده آلیاژی
بند شانه خالی
ضد آب
5 انتخاب رنگ شگفت انگیز
طراحی دو لایه
جیب زیپ دار
جیب جلوی ضد آب
جیب بافت
این می تواند به عنوان یک کیسه پوشک در کنار کودک خود و همچنین یک کوله پشتی گاه به گاه استفاده شود. هم اکنون در 5 رنگ قرمز ، آبی ، سیاه ، بنفش و خاکستری موجود است.

اگر شما با پدر / مادر مهربانی هستید که یک پیام رسان را دوست دارد ، ما یک درمان برای شما داریم. ما به شما شگفت انگیزترین کیسه پیام آور پیام رسان را تقدیم شما می کنیم.

این کیف پوشک تاکتیکی انتخاب برتر برای پدران است و در استتار کیف نوزاد ایرانی  ساک لوازم نوزاد چیکو و سایه های خاکستری موجود است.

با اندازه کوچک آن سردرگم نشوید. این کیف از ظرفیت کافی کافی برای قرار دادن تمام ملزومات شما برخوردار است. همچنین شامل یک تشک در حال تغییر است. این یکی از جالب ترین کیسه پوشک ما برای پدران است.

6. سازمان دهنده کیف های کودک کوله پشتی چرم جنت چرم
ژانت-چرم-پوشک-کوله پشتی-کودک-کیف-سازمان دهنده-آمیاندروز

اگر می خواهید یک کیسه پوشک متفاوت با بقیه باشد ، حتما باید با کوله پشتی پوشک چرمی ما بروید.

این محصول با چرم PU با کیفیت عالی برای دوام و سهولت تمیز کردن ساخته شده است. در سایه های ساک لوازم نوزاد ایرانی  ساک لوازم نوزاد کالرلند خاکستری ، صورتی ، مشکی ، آبی ، قهوه ای و سبز موجود است.

ویدئوی YouTube از کیف 6 پوشک برتر برای پدران

 

بسیاری از افراد از طریق کانال های اینستاگرام و فیس بوک ما سؤالاتی در مورد کیف های پوشک ما می پرسند.

در اینجا سؤالات متفاوتی در مورد کیف پوشک آورده شده است
1. چه چیزی در کیف پوشک من وجود دارد؟

هر کیف پوشک باید حاوی ملزومات لازم برای کودک ، ساک لوازم نوزاد  وسایل اضافی مخصوص کودک و ملزومات لازم برای مادر / پدر باشد. توصیه می کنیم پوشک ، دستمال مرطوب ، تعویض پد ، ضد عفونی کننده ، غذای کودک ، فنجان ، آب ، کمک های اولیه ، بافت ها و پتو استفاده کنید.

2. چه چیزی در کیف پوشک بچه نو پا من وجود دارد؟

یک کیسه پوشک بچه گانه ممکن است حاوی چیزهای مختلفی از کیسه پوشک بچه باشد. از آنجا که یک کودک نو پا ممکن است هنگام یادگیری راه رفتن سقوط کند ، باید یک کیت اورژانس شامل برخی داروها و باند را با خود حمل کنید.

3. چه چیزی در کیف پوشک من تازه متولد شده است؟

یک کیسه کودک تازه متولد شده باید دارای دستمال مرطوب ، بافت و پدهای اضافی باشد. همانطور که در مورد یک نوزاد متولد شده ، برای مادر نیز کاملاً جدید است. شما هرگز نمی توانید انتظار داشته باشید که ممکن است نوزادتان به چه چیزی احتیاج داشته باشد. بنابراین ، همیشه آماده است.

4- چه چیزی در کیف پوشک YouTube من وجود دارد؟

1000 ویدئو کیسه پوشک در YouTube وجود دارد. می توانید یکی از موضوعات را در اینجا بررسی کنید:

 

5- فیلم های کیف پوشک من چیست؟

در اینجا چند فیلم وجود دارد که ممکن است مورد علاقه شما باشد:

6. وبلاگ کیف پوشک پدرم چیست؟

شما می توانید مقاله کیف پوشک ما را در اینجا بررسی کنید:

11. مجموعه کیف پوشک شما چیست؟

کلیک کنید تا بتوانید مجموعه کامل کیفهای پوشک ما را که شامل سبکهای مختلف کیفهای زایمان از جمله کوله پشتی ، کیسه های پیام رسان ، حمل و نقل است ، بررسی کنید.

کیسه پوشک من 1 ساله چیه؟

12. چه چیزی در بازی کیف پوشک من است؟

همیشه باید بعضی از اسباب بازی ها و بازی ها را برای کودک خود و بعضی اوقات نیز برای خود حمل کنید. اسباب بازی های Rattles اولین انتخاب برای هر والدینی است زیرا به نظر خوب می رسد ، برای کودک بی خطر است و صدایی می کند که کودک را مشغول نگه می دارد.

13. چه چیزی در کیف پوشک من 15 ماه است؟

یک کودک 15 ماهه یک کودک نوپا است و شما باید پد پوشک ، پوشک ، دستمال مرطوب ، تعویض لباس ، ضدعفونی کننده دست ، کتاب ، اسباب بازی ، تنقلات و غذای کودک را حمل کنید.

14- آیا شما به سنگاپور ، ایالات متحده ، انگلیس ، استرالیا ، کانادا ارسال می کنید؟

ما حمل و نقل رایگان را در سراسر جهان ارائه می دهیم. برای اطلاعات بیشتر سیاست حمل و نقل ما را بخوانید.

15. چه چیزی در کیف پوشک من می رود؟

بسیاری فکر می کنند که یک کیسه پوشک فقط به معنای نگهداری پوشک در آن است. اما در سال های اخیر ، کیسه های پوشک به یک اتاق کودک کامل تبدیل شده اند که تمام وسایل مورد نیاز کودک و شما را ممکن است نیاز داشته باشد.

16. چه چیزی می توانم کیسه پوشک خود را در هواپیما بیاورم؟

شما قطعاً باید پستانک حمل کنید تا گوش کودک شما بتواند در هنگام پرواز تغییر کیف نوزاد ایرانی  ساک لوازم نوزاد چیکو فشار را تنظیم کند. همچنین می توانید برخی از داروها ، فرمول کودک ، پوشک 5 -8 ، دستمال مرطوب ، بافت ، یک پتو را برای گرم نگه داشتن کودک در طول پرواز ، گوش ، بطری ، تغییر پد / حصیر و پودر کودک تهیه کنید. این موارد سواری ایمن و راحت را برای شما و کودک شما تضمین می کند.

17. کیسه پوشک من خیلی سنگین است؟

همیشه باید قبل از خرید ، وزن کیسه پوشک را در نظر بگیرید. یک کیسه پوشک سنگین می تواند بارگیری در طول سفر باشد.

ما همیشه پیشنهاد می کنیم به جای کیف های سنتی یا کیف شانه ای ، یک کیسه زایمان به سبک کوله پشتی حمل کنید. یک کیسه پوشک به سبک کوله پشتی به طور یکنواخت وزن را روی هر دو شانه پهن می کند و حمل آن بسیار آسان است.

7. دوقلوهای کیف پوشک من چیست؟

یک مادر از من سؤال کرد که او باید در کیسه پوشک دو قلو باشد. من گفتم که کیسه پوشک دوقلوی در اصل یک کیسه پوشک بزرگ است که شامل تمام موارد ضروری است که باعث می شود آنها برای آشوب و آرامش به خوبی آماده شوند.

5 عدد-ظرفیت بزرگ-کودک-پوشک-کیسه-آمیروز

8- 6 ماه کیسه پوشک من چیست؟

برای یک کودک 6-12 ماهه ، باید پستانک ، پوشک ، پد تعویض ، پارچه خیزشی ، 

کیف لوازم نوزاد کالرلند  ساک لوازم نوزاد ارزان بطری تغذیه ، فرمول کودک ، لباس اضافی ، دستمال مرطوب ، اسباب بازی ، ضد عفونی کننده ، تنقلات را برای خود حمل کنید. 9. چه چیزی در کیف پوشک من شما هستم؟

کیف های پوشک Ju Ju Be به دلیل کاربردی بودن و شیک بودن بسیار شگفت انگیز هستند.

اکنون باز هم اگر هنوز کیسه ی شما سنگین است ، باید فقط وسایل مورد نیاز را در کیف پوشک قرار دهید.

تعداد پوشک های بسته بندی شده در کیسه کاملاً به طول سفر بستگی دارد که قبل از آن نمی توانید لوازم جدید و سیستم گوارش کودک خود را تهیه کنید. پیشنهاد می کنم 5-7 پوشک حمل کنید.

برخی از کیسه های پوشک با یک ایستگاه تعویض داخلی مانند این موجود است:

طراح تغییر کیسه-آمیروز

این باعث می شود پوشک و همچنین حمل آن آسان باشد.

18- کیسه پوشک من را برای زایمان بسته بندی کنم؟

حتما باید بسته بندی این وسایل را برای زایمان ، لباس راحتی ، دمپایی ، جوراب ، لوسیون ، موی مو ، مومیایی کردن لب ، چیزی برای گذراندن زمان مانند ژورنال یا کتاب ، توپ تولد ، موسیقی ، سینه بند ، پرستار ، پد سینه ، تلفن همراه در نظر بگیرید. و شارژر ، کفش راحت

برای شما کودک ، پوشک ، دستمال ، دستمال ، دستمال ، پارچه موسلین کیف نوزاد ایرانی  ساک لوازم نوزاد چیکو ، و لباس های خود را حمل کنید.

همچنین برخی از لوازم آرایش ، مسواک و خمیر دندان ، حوله را برای تحویل راحت شما در بیمارستان بسته بندی کنید.

19. کیسه پوشک من باید چه اندازه باشد؟

در بیشتر موارد ، یک کیسه پوشک با سایز بزرگ بهترین است زیرا برای حمل همه ملزومات و ملزومات اضافی برای کودک خود استفاده می کنید. یک کیف پوشک کوچکتر ممکن است حمل آن آسان باشد اما ممکن است با تمام چیزهایی که کودک شما ممکن است نیاز داشته باشد متناسب نباشد.

در چنین مواردی ، ممکن است کیسه خود را زیر بسته بگیرید و ممکن است شرایطی ایجاد شود که می تواند هرج و مرج ایجاد کند. بنابراین ، در قسمت امن تری قرار داشته باشید و به دنبال کیف های بزرگ باشید.

20. کیسه پوشک کوله پشتی چیست؟

یک کیسه پوشک کوله پشتی در اصل یک کوله پشتی با تمام قابلیت های یک کیسه زایمان است. حمل بر روی شانه عملی و آسان است. کوله پشتی های پوشک زیادی اکنون با ظاهری طراح هستند ، بنابراین شما کمبود سبک را احساس نمی کنید.

این کوله پشتی ها برای سازماندهی شسته و رفته وسایل کودک ، جیب های بطری و بافت های کودک دارای جیب های مختلفی هستند. برخی از آنها حتی برای فضای اضافی یک تشک تعویض داخلی نیز دارند.

21. کیسه پوشک مربی من چیست؟

مربی یکی از بهترین تولید کنندگان کیف در جهان است. کیسه های پوشک دامنه ای زیبا و گران قیمت دارند. اگر به سبک و مد علاقه دارید می توانید به دنبال کیف های آنها بروید. با این حال ، اگر می خواهید عملکرد و کیف عملی همراه با سبک و مد باشید ، باید با ما همراه باشید.

22. کیسه پوشک من که تازه متولد شده است چیست؟

اگر از چرم خوشتان نمی آید ، مجموعه ای از کیسه های خیس تهیه شده از بوم را داریم. این کیف ها بی رحمانه ، بادوام و شیک هستند.

23. چه چیزی را در کیف پوشک خود حمل کنم؟

شما باید وسایل و وسایل اضافی را برای کودک خود همراه با چند کتاب و میان وعده برای خود تهیه کنید.

24. کیسه پوشک پوشاننده من در جستجوی من چیست؟

اگر نمی خواهید در مورد کیف پوشک خود بسیار پر هزینه باشید ، باید از کیف های دوتایی Skip hop استفاده کنید.

25. داخل کیف پوشک من چیست؟

قسمت داخلی کیسه پوشک به طور کلی از پلی استر با کیفیت بالا ساخته شده است. این ماده به دلیل دوام بالا ، تمیز کردن آسان و خاصیت ضد آب بودن آن انتخاب شده است.

26- بعد از اتمام دوره پرستاری ، کیسه پوشک خود را نگه دارم؟

کیسه های پوشک برای نگه داشتن ملزومات کودک است. اما بعد از پایان دوره پرستاری با کیسه پوشک چه خواهید کرد؟

برخلاف دیگران ، کیسه های پوشک Amy & Rose استتار را فراهم می کنند ، این بدان معنی است که شما حتی می توانید برای کارهای روزمره از کیف های ما استفاده کنید. آنها به خوبی می توانند موارد شما را مانند بطری ، لپ تاپ ، کتاب و موارد دیگر سازماندهی کنند.

27. کیسه پوشک من چیست؟

بسته به روحیه خود می توانید چندین چیز را روی کیسه های پوشک خود قرار دهید.  کیف نوزاد ایرانی  ساک لوازم نوزاد چیکو بیشتر مادران دوست دارند برچسب پارچه ای را که از بازار Etsy خریداری شده است قرار دهند. برخی دیگر دوست دارند بعضی از کلیدهای زنجیره ای ، توری ، ایموجی و مینیون ها را قرار دهند. همچنین می توانید دکمه های سفارشی را با عکسی از فرزند خود قرار دهید.

۴ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۰۲ آذر ۹۸ ، ۱۹:۴۰
محمدرضا رازقی